Eder Pacheco

Posted by admin on April 26, 2017 in Uncategorized |

Eder Pacheco Ferreira (ur. 23 lipca 1977 w Dois Vizinhos) – brazylijski piłkarz z obywatelstwem meksykańskim występujący najczęściej na pozycji napastnika glass bottles with lids for drinking, obecnie zawodnik meksykańskiego Leónu.

Pacheco pochodzi z brazylijskiego miasta Dois Vizinhos, jednak całą profesjonalną karierę spędził w Meksyku stainless steel thermos, gdzie jego pierwszym klubem był drugoligowy Cruz Azul Hidalgo. Latem 2007 podpisał kontrakt z pierwszoligowym Monarcas Morelia, w którego barwach zadebiutował w meksykańskiej Primera División – 11 sierpnia 2007 w przegranym 1:3 spotkaniu z Pachucą. Był to jego jedyny występ w drużynie Morelii meat tenderization methods, gdyż przez niemal cały roczny pobyt w tym klubie występował w drugoligowej filii zespołu – Mérida FC. Po roku przeszedł do ekipy Puebla FC, gdzie wystąpił w czterech meczach i strzelił jedynego gola w najwyższej klasie rozgrywkowej – 31 sierpnia 2008 w zremisowanej 1:1 konfrontacji z Jaguares.

Nie potrafiąc sobie wywalczyć miejsca w wyjściowej jedenastce Puebli, Pacheco został wypożyczony do lokalnego rywala tego klubu, Lobos BUAP z drugiej ligi meksykańskiej – Liga de Ascenso. Spędził tam półtora roku, po czym odszedł do Alacranes de Durango. Zawodnikiem Alacranes był jedynie przez pół roku

kelme Women

KELME Summer Outdoor Casual Cotton Printed Short-Sleeved T-shirt Womens

BUY NOW

39.99
29.99

, jednak 13 goli w 15 meczach sezonu ragularnego dało mu tytuł króla strzelców drugiej ligi w sezonie Apertura 2010. Do tego dołożył także trzy bramki w dwóch spotkaniach fazy play–off. Wiosenne rozgrywki Clausura 2011 rozegrał w Tiburones Rojos de Veracruz, a latem 2011 podpisał umowę z Club León, grającego również na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Meksyku.

Tags: , , ,

Copyright © 2015-2018 Hermes Tassen Online,Enorme Korting. All rights reserved.

Kelme Outlet | Le Coq Sport Outlet

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet le coq sportif outlet hermes tassen hermes birkin hermes online shop